HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Upao Paris na 30. rođendan pa joj ukrao tortu od 10.000 kun

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Karla.
Administrator Foruma
Administrator Foruma

Broj postova : 5226

PostSubject: Upao Paris na 30. rođendan pa joj ukrao tortu od 10.000 kun   Sat Feb 19, 2011 1:39 pm

Mladić, koji se na Facebooku predstavlja kao Paz, na toj društvenoj mreži opisao je kako je upao na rođendansku zabavu Paris Hilton i ukrao joj tortu na tri kata

Probudio sam se ujutro, a na mom stolu u dnevnoj sobi bila je ogromna rođendanska torta vrijedna 10.000 kuna. Velika je, crvena je i na njoj piše 'Paris'. I stvarno je ukusna, napisao je na svom Facebook profilu glazbenik iz Los Angelesa koji se predstavlja kao Paz.

Mladić se na društvenoj mreži pohvalio kako je preko svog 'povezanog' prijatelja uspio upasti na proslavu 30. rođendana Paris Hilton. Sjeća se kako je nakon nekoliko pića pjevao 'Happy Birthday' i pokušavao da licem ne padne u veliku tortu ispred sebe. Dok se tako pokušavao održati na nogama primjetio je da nitko nije pojeo ni komadić torte, a konobari su mu rekli kako će poslastica najvjerojatnije završiti u smeću.

- U tom trenutku odlučio sam da nitko neće baciti nešto tako vrijedno dok sam ja u blizini. Morao sam spasiti tu tortu. Čekao sam da se konobar okrene, a onda sam zgrabio poslasticu i krenuo prema vratima. Pristojno sam klimnuo šefu osiguranja, a on je napravio isto i pustio me da izađem van. Sljedeće čega se sjećam je da sjedim u svom autu s tom ogromnom tortom u krilu - napisao je Paz na 'Fejsu'.

Glazbenik je opisao i zabavu na kojoj je bilo oko 300 ljudi. Kaže da atmosfera i nije bila toliko luda koliko je očekivao, ali spomenuo je da ga je oduševio plesač obučen u kostim Iron Mena.

o8.o6.2o11.♥️

Back to top Go down
View user profile

Upao Paris na 30. rođendan pa joj ukrao tortu od 10.000 kun
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pozdrav od ky1bro